Який ламінат вибрати для ванної кімнати
Водостійкий ламінат виготовляється на основі ПВХ-плит, не всмоктують воду, - в цьому головна відмінність водостійкого ламінату від вологостійкого, який роблять з пресованих деревних волокон. За своїми характеристиками водостійкий ламінат практично не поступається звичної керамічній плитці. Деякі виробники випускають ламінат з ущільнювальною каучукової смугою уздовж поздовжньої сторони панелі, що дозволяє досягти абсолютної водонепроникності. Плитка холодний матеріал, а ламінат - теплий. Крім того, плитка більш слизька, при намоканні - легко послизнутися і впасти. Рельєфний ламінат вбереже вас від цього.
Який ламінат краще для кухні
Часті прибирання змушують вибрати вологостійкий ламінат 33 класу зносостійкості. Ламінат для кухонних підлог обов'язково повинен мати фаску, що приховує стики і захищає панелі від деформації при попаданні води. Після укладання ламінату, стики між ламелями рекомендується просочити спеціальною мастикою.
Щоб підлогу на кухні був зручним, не слизькою, на ньому не було видно жодних відбитків або плям - вибирайте ламінат з фактурною поверхнею.
Який ламінат вибрати для спальні
Який ламінат вибрати, світлий або темний? Якщо кімната світла, але дуже маленька, то ламінат темних кольорів не рекомендується. Так як це зменшить простір і без того маленької спальні. Якщо хочете візуально збільшити приміщення, то вибирайте ламінат з малюнком у вигляді поздовжніх смуг. Правда, укладання ламінату в цьому випадку проводиться поперек кімнати. Щоб візуально зробити спальню довше, ламінат з таким малюнком треба стелити уздовж приміщення. Правда, в цьому випадку, приміщення ще й звузиться. Причому, ця умова безпосередньо стосується передпокої, особливо якщо вона знаходиться в стандартній квартирі.
Який ламінат підійде для дитячої
Ламінат для дитячої повинен бути теплим і екологічно чистим. Ламінат для дитячої повинен подобатися дитині. Тому, він повинен бути красивим і приємним на дотик. Так як дитяча кімната, часто, є і ігровий, підлоги в ній повинні мати довгий термін служби.
Який ламінат вибрати для передпокою
Передпокій - кімната з високою прохідністю, до того ж через пилу і бруду, яку ми приносимо на взутті, мити підлогу тут доводиться досить часто. Тому для коридору слід вибирати вологостійкий ламінат з високим класом зносостійкості - 33 або навіть 34.

Go to top