0 item(s) - 0₴

Гарантія

 

HARO Ламіновані підлоги
Гарантія виробника.
Гарантійне заяву:
• Компанія Hamberger Flooring GmbH в якості виробника гарантує за умов використання підлог за призначенням в житлових приміщеннях відповідно до класу використання по EN 13329 (Європейський стандарт для ламінованих підлог), 15 років для TRITTY 75, 20 років для TRITTY 100 і TRITTY 250 для стійкості до стирання , несприйнятливості до плям і светоустойчивость декоративної поверхні згідно prEN 13329 з дати продажу згідно з наведеними нижче умовами.
• Дане гарантійну заяву не обмежує законні права споживача.
• Даною гарантією не покривається збиток, нанесений в результаті використання не за призначенням, аварій, ураження комахами і обставин непереборної сили. Дана гарантія також не покриває чисто оптичний збиток, напр., Вм'ятини, шви, знебарвлення під впливом світла, сезонну деформацію дощок, викликану кліматом в приміщенні, або знос покриття. Збиток внаслідок неправильного укладання, невідповідного догляду, чищення або підтримки покриття в порядку, механічних або хімічних пошкоджень або збиток в результаті впливу вологи в будь-якому випадку виключається з гарантії.
• Гарантія на стирання дійсна для поверхонь, на яких декоративний шар на поверхні мінімум 10 см2 повністю стерся до несучої плити. На стирання країв дощок гарантія не поширюється.
• Це гарантійну заяву замінює всі попередні заяви; гарантія виробника надається виключно на версію, що діє в момент продажу.
Термін дії:
• Гарантія поширюється на вироби 1-го сорту за умови їх використання в житлових приміщеннях з нормальним навантаженням за винятком вологих приміщень, напр., Ванних кімнат і саун.
• Гарантія дійсна для вищеназваних продуктів, які були куплені і встановлені після 01.01.2010. Для США і Канади дійсні спеціальні умови гарантії. Там дана гарантія не має сили.
Гарантійні умови:
Щоб пред'являти претензії з гарантійного заявою до компанії Hamberger Flooring GmbH & Co. KG, повинні бути виконані наступні умови.
• Правильне укладання:
Перед виконанням укладання уважно прочитайте нашу інструкцію з укладання, яка прикладена до кожної другої оригінальній упаковці ламінованих підлог HARO, або в Інтернеті за адресою www.haro.com/service. Якщо інструкція з укладання відсутня і / або є неповною, то особа, яка має право на гарантію, має вимагати зазначення по укладці біля його дилера або безпосередньо у компанії Hamberger Flooring до початку установки. Особливу увагу приділіть наших порад при перевірці вологості основи підлоги і при укладанні на підлогу з підігрівом. При неправильному укладанні дана гарантія втрачає силу!
• Правильний догляд і чищення:
Важливі поради по оптимальному догляду та чищення знаходяться в кожній другій оригінальній упаковці ламінованих підлог HARO або в Інтернеті за адресою www.haro.com/service. Для правильного укладання рекомендується використовувати тільки спеціальні засоби по догляду за підлогою HARO (наприклад Forbo). Гарантія зберігається тільки тоді коли підлоги HARO мають належний догляд і правильно чистяться.
Гарантійні послуги:
• Ця гарантія вважається дійсною додатково до законних прав на виправлення недоліків і іншим правам покупця, включаючи права покупця по відношенню до продавця.
• Якщо перед укладанням елементів ламінованої підлоги HARO перевірені на можливу наявність видимих ​​дефектів матеріалу, то дефектні дошки замінюються безкоштовно. Укладання дефектних елементів виключає всякі претензії по даній гарантії. Дана гарантія не покриває збитки, завдані третьою стороною (напр., Пошкодження при транспортуванні).
• Якщо недоліки згідно даної гарантії виникли відразу ж після укладання, компанія Hamberger після визнання гарантійного випадку має право або зробити ремонт деталей в пошкоджених місцях, або відправити їх для безкоштовної заміни продавцеві підлог HARO.
• Якщо дефектний виріб більше не входить в програму поставки, то компанія Hamberger робить заміну на аналогічний виріб з фактичного асортименту ламінованих підлог HARO.
• Гарантійний випадок не впливає на продовження гарантійного терміну. Проведення переговорів між виробником і замовником для з'ясування нестачі товару відбувається без визнання правового обов'язку. Покупець не має права на інші вимоги і претензії. В гарантію не включені витрати на розбирання і повторне складання ламінованої підлоги HARO або окремих дощок, а також інші додаткові витрати.
• Компанія Hamberger Flooring GmbH залишає за собою право надавати гарантійні послуги поетапно після повернення старого матеріалу.
Здійснення гарантійного випадку:
• Про пошкодження необхідно повідомляти в письмовому вигляді дилеру / продавцеві HARO протягом 30 днів після їх виявлення. Прикладіть до детальному опису шкоди фотографію пошкодженої поверхні паркету і оригінал рахунку.
• Компанія Hamberger залишає за собою право оглянути збиток на місці, щоб перевірити гаранти

 


Гарантійні умови на готову паркетну дошку Befag

Гарантія застосовується до всіх стандартних продуктів. Виробник дає гарантію 21 років на конструкцію паркетної дошки за умови дотримання наступний умов:

Транспортування і зберігання перед використанням

- транспортування продукції повинна здійснюватися в закритому транспортному засобі, що оберігає від впливу несприятливих погодних умов

- температура і вологість в місці зберігання повинна забезпечувати підтримку вологості деревини 8-10% (температура 20-22ºС при відносній вологості повітря 45-55%).

 

Умови для укладання паркетної дошки:

- інструкції з укладання повинні дотримуватися в повній мірі!

- перепад рівності підстави не повинен перевищувати 2 мм. Вологість підстави і стін не повинна перевищувати 2%.

- компенсаційні шви повинні бути дотримані уздовж стін відповідно до розміру кімнати

- паркетна дошка не повинна використовуватися у ванних кімнатах, саунах, кухнях (тобто приміщеннях з підвищеною вологістю).

- паркетна дошка повинна використовуватися тільки в нормальних житлових і фізичних умовах (підтримання оптимальної температури і вологості, 20-22ºС при відносній вологості повітря 45-55%).

 

Умови укладання паркетної дошки на підлогу з підігрівом:

- інструкція з укладання, що додається до кожної пачки, повинна бути дотримана в повній мірі (за винятком пунктів 4 і 5)

- перепад рівності підстави не повинен перевищувати 2 мм. Вологість підстави і стін не повинна перевищувати 1,8%.

- компенсаційні шви повинні бути дотримані уздовж стін відповідно до розміру кімнати

- спеціальна Інструкція з укладання паркетної дошки Befag на підлоги з підігрівом містить правила і норми підготовки підстави, укладання, перевірки системи тощо. Покупець зобов'язаний зажадати її у продавця і строго дотримуватися. Всі кроки укладання паркетної дошки на підлогу з підігрівом повинні бути задокументовані (протокол укладання і перевірки системи).

- паркетна дошка з з'єднанням шип-паз повинна укладатися способом повного проклеювання.

- паркетна дошка з замковим з'єднанням PanLoc: 1-смугова паркетна дошка повинна укладатися проклеюванням, 2- і 3-смуговий паркетна дошка може бути покладена плаваючим способом, проте укладання шляхом повного приклеювання все-таки рекомендується.

 

Норми експлуатації:

- всі інструкції виробника з експлуатації, очищення і догляду повинні бути дотримані

- вологе прибирання можна проводити тільки ледь вологою ганчіркою

- ніколи не мийте підлогу!

- забруднення, нерозчинні у воді, повинні бути усунені відповідним розчинником; ніколи не використовуйте для очищення їдкі (роз'їдають) речовини.

- уникайте потрапляння хімікатів; регулярно використовуйте захисні засоби доступні на ринку.

- підкладки з фетру або повсті повинні використовуватися під ніжками меблів і коліщатками крісел

- уникайте сильної точкового навантаження на паркет (наприклад, каблуки жіночого взуття).

 

Гарантія не дійсна в разі:

- якщо укладання було зроблено з недотриманням інструкцій виробника

- паркет був помитий водою

- паркет або навколишні його конструкції контактували з водою в результаті прориву труб, затоплення та ін.

- якщо вологість будівлі і підстави впливає на паркет

- якщо були використані агресивні чистячі агенти (з використання їдких речовин)

- незвичайного механічного впливу на дошку

- ссиханіі дошки в результаті низької вологості в приміщенні

 

Інші умови

Паркетна дошка зроблена з натуральної деревини і це відбивається в різноманітності відтінків і структури, типових для натуральної деревини, які можливі навіть в одній виробничій партії. Дана гарантія не включає в себе перепади за кольором і структурі, що відносяться до натуральної природі натуральної сировини, використовуваного для виробництва. Тому ми настійно рекомендуємо перевіряти весь паркет на наявність візуальних дефектів перед укладанням. ЦЯ ГАРАНТІЯ НЕ РАСПРОСТАРЯНЕТСЯ НА видимі дефекти ВИРОБНИЦТВА І СОРТУВАННЯ ВИЯВЛЕНІ ПІСЛЯ УКЛАДАННЯ ПАРКЕТУ І ЯКІ МОЖНА БУЛО Б ВИЯВИТИ І / АБО УНИКНУТИ при ретельному огляді ДОШКИ перед укладанням ТА ЇЇ перемішування ДЛЯ СТВОРЕННЯ онородно ВИДУ.

Гарантія також не поширюється на пошкодження, отримані в результаті ходіння по паркету на високих тонких підборах, меблями на коліщатках, тваринами, ударів, подряпин і т.п.

У разі укладання на підлогу з підігрівом гарантія діє тільки для паркету з тих видів деревини, які вказані нами як відповідні для такого використання і якщо укладання відбувалася відповідно до наші вимогами і рекомендаціями. Інформація про придатність тих чи інших видів деревини знаходиться в додатку до цим гарантійним умовам.

Дошка покрита 8 шарами лаку в заводських умовах, тому додатково покриття лаком після укладання не потрібно. Дана гарантія не поширюється на повторне покриття лаком (оновлення поверхні) клієнтом.

Для дошки, покритої маслом, рекомендується повторне покриття маслом після укладання, а також регулярний догляд спеціальними засобами в залежності від ступеня використання та навантаження

Go to top